Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2008.

Érettségiző diákjaink száma:

124 fő

Felvételiző diákjaink száma:

123 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

124 fő (100%)

Sikeresen felvételiző diákjaink száma:

113 fő (91%)

Sikeresen pótfelvételiző diákjaink száma:

2 fő (1,7%)

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.B

Csiszár Nóra

Budapesti Gazdasági Föiskola - Pénzügyi és Számviteli Föiskolai Kar - Budapest
(BGF-PSZFK-BP)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

3.

Csiszár Nóra azonban tanulmányait a Wiener Neustadt-i Fachhochschule Wiener Neustadt főiskola Wirtschaftsberatung szakán folytatja, ahová felvételt nyert.

12.B

Csizmadia Nikolett

Pázmány Péter Katolikus Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(PPKE-BTK)

Kommunikáció és médiatudomány

Államilag támogatott.

6.

12.B

Dobos Rita

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar
(ELTE-ÁJK)

Jogász

Államilag támogatott.

1.

12.B

Fenyvesi Bálint

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

2.

12.B

Fodor Ágnes

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

2.

12.B

Fodor Flóra

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Nemzetközi gazdálkodás

Államilag támogatott.

6.

12.B

Földesi Diána

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Költségtérítéses.

6.

12.B

Fuchs Norbert

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar
(BME-GÉK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Galambos Dóra

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Kereskedelem és marketing

Államilag támogatott.

4.

12.B

Gárdonyi Viktória

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Germanisztika - német nemzetiségi szakirány

Államilag támogatott.

1.

12.B

Gergely Judit

Pannon Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(PE-BTK)

Anglisztika

Államilag támogatott.

1.

12.B

Hanzmann Zsófia

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Nemzetközi gazdálkodás

Államilag támogatott.

2.

12.B

Horváth Zsófia

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
(BME-VBK)

Környezetmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Jung Renáta

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki Kar
(BME-ÉSZK)

Építészmérnöki

Államilag támogatott.

3.

12.B

Kauker Beáta

Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar
(SE-ÁOK)

Általános orvos

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kóczián Enikö

Budapesti Corvinus Egyetem - Társadalomtudományi Kar
(BCE-TK)

Nemzetközi tanulmányok

Államilag támogatott.

1.

12.B

Kovács Gábor

Dunaújvárosi Föiskola
(DF)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

5.

12.B

Müller Judit

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Germanisztika - skandinavisztika szakirány

Államilag támogatott.

1.

12.B

Nagy Zsófia

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

12.B

Ortvein János Péter

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar
(BME-GÉK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Pataki Dóra

Pannon Egyetem - Mérnöki Kar
(PE-MK)

Környezetmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Pethö Adrienn

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
(BME-VBK)

Biomérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Porkoláb Anna

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Nemzetközi gazdálkodás

Államilag támogatott.

6.

12.B

Ráczkó Dóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Történelem

Államilag támogatott.

1.

12.B

Schell Andrea

Pannon Egyetem - Georgikon Mezögazdaságtudományi Kar
(PE-GMK)

Informatikus és szakigazgatási agrármérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.B

Staub Nóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Társadalomtudományi Kar
(ELTE-TÁTK)

Társadalmi tanulmányok

Államilag támogatott.

2.

12.B

Süvöltös Péter

Nyugat-Magyarországi Egyetem - Közgazdaságtudományi Kar
(NYME-KTK)

Gazdálkodási és menedzsment (németül)

Költségtérítéses.

6.

Süvöltös Péter azonban tanulmányait a Wiener Neustadt-i Fachhochschule Wiener Neustadt főiskola Wirtschaftsberatung szakán folytatja, ahová felvételt nyert.

12.B

Tobak Teodóra

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar
(BME-VBK)

Biomérnöki

Államilag támogatott.

4.

12.B

Vajai Mátyás

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Költségtérítéses.

4.

12.B

Veres Dorottya

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Germanisztika - német szakirány

Államilag támogatott.

1.

12.B

Vujovich Klaudia

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Turizmus - vendéglátás

Államilag támogatott.

3.

12.B

Zágor Bernadett

Semmelweis Egyetem - Testnevelési és Sporttudományi Kar
(SE-TSK)

Rekreációszervezés és egészségfejlesztés

Államilag támogatott.

1.

12.C

Boda Krisztián

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

2.

Boda Krisztián azonban tanulmányait Tilburg University, the Netherlands egyetem Faculty of Economics and Business Administration karán International Business szakon folytatja szeptembertől.

12.C

Brancsek Ariel

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar
(BME-VIK)

Villamosmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.C

Búcsú Dávid

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Diczig Brigitte Mária

Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar
(SE-ÁOK)

Általános orvos

Államilag támogatott.

1.

12.C

Dóczi Gergö

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Egyed László

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Költségtérítéses.

2.

12.C

Görög Gábor Bence

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar
(BME-VIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Halász Máté Gergely

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Természettudományi Kar
(BME-TTK)

Fizikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Igmándy Zoltán Áron

Pécsi Tudományegyetem - Közgazdaságtudományi Kar
(PTE-KTK)

Gazdaságinformatikus

Államilag támogatott.

2.

12.C

Komáromi Zsófia

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Kereskedelem és marketing

Államilag támogatott.

1.

12.C

Korim Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar
(ELTE-ÁJK)

Jogász

Államilag támogatott.

1.

12.C

Köszegi Norbert

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Gazdaságinformatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kozma Márton Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Informatikai Kar
(ELTE-IK)

Programtervezö informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Loksa Rudolf

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Gazdaságinformatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Lucsik Bertalan

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar
(BME-VIK)

Villamosmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.C

Maros Zsófia

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Kereskedelem és marketing

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Katalin

Nyugat-Magyarországi Egyetem - Apáczai Csere János Kar
(NYME-AK)

Szociálpedagógia

Államilag támogatott.

4.

12.C

Nagy Szabolcs

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar
(BME-VIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Németh Attila

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Gazdaságinformatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Ollram Zsombor Dávid

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar
(BME-VIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pál Bence

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Villamosmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.C

Papp Dávid

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Somodi Kinga

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Nemzetközi gazdálkodás

Államilag támogatott.

2.

12.C

Szabó Bence

Budapesti Corvinus Egyetem - Társadalomtudományi Kar
(BCE-TK)

Nemzetközi tanulmányok

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szalai Ádám

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Társadalomtudományi Kar
(BME-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

2.

12.C

Szalay Dóra

Pannon Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(PE-BTK)

Nemzetközi tanulmányok

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szalkai Balázs

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar
(ELTE-TTK)

Matematika

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szi Csaba

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szilágyi Lilla Ráchel

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar
(ELTE-TTK)

Földtudományi

Államilag támogatott.

1.

12.C

Zalavári Borbála

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Kommunikáció és médiatudomány

Államilag támogatott.

3.

12.D

Balczár Ida Anna

Pannon Egyetem - Mérnöki Kar
(PE-MK)

Anyagmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bélafi László

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar
(BME-GÉK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bors Gábor

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Müszaki menedzser

Államilag támogatott.

1.

12.D

Császár Andrea Réka

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Történelem

Államilag támogatott.

4.

12.D

Csongrádi Zsófia Kata

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar
(ELTE-ÁJK)

Jogász

Államilag támogatott.

2.

12.D

Csordás Eszter

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Germanisztika - német szakirány

Államilag támogatott.

2.

12.D

Ernei Gergely

Pannon Egyetem - Mérnöki Kar
(PE-MK)

Mechatronikai mérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Faggyas Máté

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

2.

12.D

Gaál Tibor

Budapesti Gazdasági Föiskola - Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Föiskolai Kar
(BGF-KVIFK)

Turizmus - vendéglátás

Államilag támogatott.

3.

12.D

Hári András Imre

Budapesti Corvinus Egyetem - Tájépítészeti Kar
(BCE-TÁJK)

Tájrendezö és kertépítö mérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Hettmann Dóra

Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar
(SE-ÁOK)

Általános orvos

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kolláth Dóra

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

12.D

Koncz Hunor Attila

Károli Gáspár Református Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(KRE-HTK)

Teológia szak (lelkész szakirány)

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kondor Kata

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Kommunikáció és médiatudomány

Államilag támogatott.

2.

12.D

Körmendy Zsuzsanna

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Anglisztika

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kovács Eszter

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Nemzetközi gazdálkodás

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kubik Zsófia

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Anglisztika

Államilag támogatott.

1.

12.D

Leitold László

Pécsi Tudományegyetem - Pollack Mihály Müszaki Kar
(PTE-PMMK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Melhárt Dávid

Pázmány Péter Katolikus Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(PPKE-BTK)

Politológia

Államilag támogatott.

4.

12.D

Mészáros Adelinda Kata

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Gazdálkodási és menedzsment

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mihályi Réka

Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar
(BCE-GTK)

Pénzügy és számvitel

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mihálykó Ágnes

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar
(ELTE-BTK)

Történelem

Államilag támogatott.

1.

12.D

Oláh Gabriella

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

12.D

Séra Zoltán

Szent István Egyetem - Ybl Miklós Építéstudományi Kar
(SZIE-YMÉK)

Építészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

12.D

Somogyi Áron

Pannon Egyetem - Bölcsészettudományi Kar
(PE-BTK)

Szabad bölcsészettudományiet

Államilag támogatott.

1.

12.D

Sydarovszky Andrea

Pannon Egyetem - Müszaki Informatikai Kar
(PE-MIK)

Gazdaságinformatikus

Államilag támogatott.

6.

12.D

Szántó Áron

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Tanító- és Óvóképzö Föiskolai Kar
(ELTE-TÓFK)

Tanító

Államilag támogatott.

1.

12.D

Vajai Flóra

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Pedagógiai és Pszichológiai Kar
(ELTE-PPK)

Pszichológia

Államilag támogatott.

1.

12.D

Varga Noémi Klára

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar
(ELTE-ÁJK)

Jogász

Államilag támogatott.

1.

12.D

Viczina Dalma

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Kommunikáció és médiatudomány

Államilag támogatott.

4.

Viczina Dalma felvételt nyert az Operettszínház iskolájába is.

12.D

Villangó Veronika

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Turizmus - vendéglátás

Államilag támogatott.

1.

13.E

Budai Brigitta

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Turizmus - vendéglátás

Államilag támogatott.

1.

13.E

Csonka Zsolt

Pannon Egyetem - Georgikon Mezögazdaságtudományi Kar
(PE-GMK)

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

György Gabriella

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Társadalomtudományi Kar
(ELTE-TÁTK)

Alkalmazott közgazdaságtan

Államilag támogatott.

1.

13.E

Horváth Petra

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

13.E

Juhász Zoltán

Budapesti Müszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar
(BME-GÉK)

Mechatronikai mérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

Kocsis Gergely

Széchenyi István Egyetem - Müszaki Tudományi Kar
(SZE-MTK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

Kukoda Adrienn

Budapesti Corvinus Egyetem - Közgazdaságtudományi Kar
(BCE-KTK)

Alkalmazott közgazdaságtan

Államilag támogatott.

2.

13.E

Martínez Írisz Nelli

Budapesti Gazdasági Föiskola - Külkereskedelmi Föiskolai Kar
(BGF-KKFK)

Kereskedelem és marketing

Államilag támogatott.

1.

13.E

Molnár Krisztina

Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar
(ELTE-TTK)

Biológia

Államilag támogatott.

2.

13.E

Nagy Péter István

Budapesti Müszaki Föiskola - Neumann János Informatikai Föiskolai Kar
(BMF-NIK)

Mérnök informatikus

Államilag támogatott.

1.

13.E

Pass Donát

Széchenyi István Egyetem - Müszaki Tudományi Kar
(SZE-MTK)

Mechatronikai mérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

Pongrácz Tamás

Széchenyi István Egyetem - Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar
(SZE-GK)

Kereskedelem és marketing

Államilag támogatott.

2.

13.E

Reichard Fanni

Széchenyi István Egyetem - Petz Lajos Egészségügyi és Szociális Intézet
(SZE-ESZI)

Egészségügyi szervezö

Államilag támogatott.

8.

13.E

Tóth Beatrix

Pannon Egyetem - Georgikon Mezögazdaságtudományi Kar
(PE-GMK)

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

Tóth István

Széchenyi István Egyetem - Müszaki Tudományi Kar
(SZE-MTK)

Gépészmérnöki

Államilag támogatott.

1.

13.E

Valler Péter

Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar
(PE-GTK)

Pénzügy és számvitel

Államilag támogatott.

6.

13.E

Vincze Ildikó

Pécsi Tudományegyetem - Pollack Mihály Müszaki Kar
(PTE-PMMK)

Építészmérnöki

Államilag támogatott.

2.